25e ZAALVOETBALTOERNOOI s.v. V.E.N.O.

 

V.E.N.O. 2 niet naar de finalepoule van zondagmiddag.

V.E.N.O. 2 is er niet in geslaagd om de finalepoules te bereiken in het eigen zaalvoetbaltoernooi. V.E.N.O. 2 speelde gelijk tegen S.V.M., verloor van Meppel 2 en Tonego en won van Lemmer. V.E.N.O. 2 eindigde evenals S.V.M. met 4 punten, maar S.V.M. had een beter doelsaldo. Tonego en Meppel 2 waren duidelijk de betere teams deze avond. Beide teams eindigden met 10 punten, maar Meppel 2 had een beter doelsaldo. Lemmer viel vanavond tegen en eindigde als laatste.

Lemmer en V.E.N.O. 2 dus uitgeschakeld.

Meppel 2, Tonego en S.V.M. naar de finalepoule van zondagmiddag.

Zondagmiddag worden de finalepoules van dit toernooi gespeeld.
Om 13.30 uur wordt begonnen met de wedstrijd V.E.N.O. 1 tegen Tonego.

Nieuwsbrief