• Dennis Van den Driessche zal met ingang van seizoen 2019-2020 de scepter zwaaien over de eerste selectie. 

    Vrijdag 18 januari 2019 hebben Interim-Voorzitter, tevens bestuurslid Technische Zaken, Barry Dekker en voorzitter van de Seniorencommissie Edwin van der Linde het contract ondertekend met de nieuwe trainer voor komend seizoen. In samenwerking met de selectie is de keus gevallen op deze 33-jarige huidig trainer van Zondag 3e klasser sc Franeker. Komend seizoen zal hij met veel enthousiasme de talentvolle selectie verder begeleiden in de opmars die het nu ondergaat. 
    Van den Driessche, die in het dagelijks leven fysiotherapeut is, heeft naast sc Franeker eerder al ervaring opgedaan als assistent bij Drachtster Boys en als Hoofd Jeugdopleiding bij vv Gorredijk. 
    De gediplomeerd TC-2 trainer is momenteel inwoner van Gorredijk en komt oorspronkelijk uit Hoogeveen. 

    Wij wensen Dennis veel succes en hopen op een succesvolle samenwerking! 

    Bestuur sv VENO