• V.E.N.O. 1 sportploeg van het jaar 2019 (Gemeente Steenwijkerland).

    19 jan 2020
  • Vollenhove kraait victorie bij Sportverkiezingen 2019

    van de Gemeente Steenwijkerland

    Na de hoofdprijs voor Sanne de Jonge uit Vollenhove als sportvrouw van het jaar kraaide Vollenhove nogmaals victorie, want de voetballers van s.v. V.E.N.O. zetten deze keer ook de nominatie om in winst tot sportploeg van het jaar 2019 van de Gemeente Steenwijkerland. Namens het team werd de beker in ontvangst genomen door aanvoerder Guido Wind. Op het toneel van De Meenthe kreeg ook trainer Ton Ernst de eer die hem toekwam. Het team liet Ton met de beker naar voren komen en kreeg het applaus van de volle zaal.

    V.E.N.O. 1 was wel wat later in Steenwijk, waar het gala bij hun aankomst al in volle gang was. Want we moesten vanavond eerst trainen van de nieuwe trainer Henk Buimer zei Guido. Daar was geen ontkomen aan, zo was de uitleg. Het plezier om het veroveren van de titel sportploeg van het jaar was er niet minder om. De andere genomineerden waren de dames masters van Start’78 en de DIOS volleybalheren uit Oldemarkt die promoveerden naar de derde divisie.