• NO 18+1 vrijdag

  • VENO 18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Winter, Wim JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 mei 20:00VENO 18+1 - Willemsoord 18+1Sportpark De Benten
    7 jun. 20:00VENO 18+1 - Olympia'28 18+1Sportpark De Benten
    14 jun. 19:30Giethoorn 18+1 - VENO 18+1Sportpark Kerkweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 meiVENO 18+1 - De Blesse 18+11 - 0
  • Poulestanden VENO 18+1 ( 1e klasse 99 (Willemsoord) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSA Oosterstreek Zandhuizen 18+13300217149
    2Willemsoord 18+14301378299
    3Giethoorn 18+153021626-109
    4VENO 18+13201171076
    5De Blesse 18+142021421-76
    6Olympia'28 18+151131526-114
    7Blokzijl 18+131021012-23
    8Ruinen 18+150141030-201
    9Willemsoord 18+200000000

    Poulestanden VENO 18+1 ( 1e klasse 99 (Willemsoord) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VENO 18+166003092118
    2Willemsoord 18+1540137122512
    3De Blesse 18+1740332211112
    4Giethoorn 18+163121714310
    5Willemsoord 18+2421189-17
    6SSA Oosterstreek Zandhuizen 18+142022010106
    7Blokzijl 18+142021224-126
    8Olympia'28 18+16006221-190
    9Ruinen 18+160061452-380
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anninga, GertTeamspeler
    Benthem, Jan vanTeamspeler
    Bron, DennisTeamspeler
    Dekker, BarryTeamspeler
    Dikken, GerardTeamspeler
    Dragt, GerbenTeamspeler
    Hofstede, EltjoTeamspeler
    Renes, Pieter JanTeamspeler
    Schussler, JohnTeamspeler
    Tukker, ArnoTeamspeler
    Verbaas, MarcoTeamspeler
    Vinke, JasperTeamspeler
    Zandbergen, MichelTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VENO 18+1

    VS

    Willemsoord 18+1

    31 mei 202420:00 uur
    Sportpark De Benten veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VENO 18+1

    636 Mannen 18+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd