• VENO Zondag 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alves, TonOverige stafStandaard functie
    Boltje, WilkoOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 13:00Renado 2 - VENO 3Sportpark Renado
    3 okt. 10:30VENO 3 - Read Swart 2Sportpark De Benten
    17 okt. 10:30VENO 3 - Nieuweschoot 2Sportpark De Benten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.VENO 3 - SC Emmeloord 33 - 3
  • Poulestanden VENO 3 (0515 Mannen Zondag reserve (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 321107524
    2Wacker 221106424
    3SC Emmeloord 521105414
    4Steenwijker Boys 211005233
    5Nieuweschoot 211003213
    6Havelte 221016603
    7Alcides 221015503
    8VENO 310103301
    9Renado 2100124-20
    10Read Swart 2200247-30
    11Ruinen 3200248-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Boltje, WilkoTeamspeler
    Klappe, JensTeamspeler
    Klappe, TijnTeamspeler
    Lange, Ruben deTeamspeler
    Ouderling, MichaelTeamspeler
    Setten, Jeroen vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.