• VENO Zondag 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alves, TonOverige stafStandaard functie
    Boltje, WilkoOverige stafTeammanager
    Schurink, ReurikOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 12:00Amicitia VMC 2 - VENO 3Sportpark Coendersborg
    11 okt. 12:00VENO 3 - Alcides 2Sportpark De Benten
    18 okt. 11:00FC Zuidlaren 2 - VENO 3Sportpark De Wenakkers
    25 okt. 10:30VENO 3 - SC Emmeloord 3Sportpark De Benten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Actief 3 - VENO 38 - 1
    27 sep.VENO 3 - LEO (Loon) 30 - 6
  • Poulestanden VENO 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcides 221106514
    2Actief 311008173
    3LEO (Loon) 311006063
    4Amicitia VMC 211006153
    5FC Zuidlaren 211005323
    6SC Emmeloord 32101153123
    7Asser Boys 221016603
    8Read Swart 220207702
    9ONB 210104401
    10GSAVV Forward 400000000
    11Annen 31001013-130
    12vv Steenwijk 2200229-70
    13VENO 32002114-130

    Poulestanden VENO 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 23300164129
    2Dwingeloo 2320116796
    3VENO 32002211-90
    4FC Oldemarkt 22002416-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    Arendsen, TomTeamspeler
    Boer, Jelmer deTeamspeler
    Boltje, WilkoTeamspeler
    Klappe, JensTeamspeler
    Komen, JoeyTeamspeler
    Lange, Ruben deTeamspeler
    Setten, Jeroen vanTeamspeler
    Spaak, J.J.Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.