• Staf

    NaamRolFunctie
    Capelle, TomTechnische stafTrainer/coach
    Wendel, Henk vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 14:30VENO JO19-1 - Steenwijkerwold JO19-1Sportpark "de Benten"
    30 nov. 12:30SC Bolsward JO19-1 - VENO JO19-1Sportpark Het Bolwerk
    7 dec. 10:30DESZ JO19-1 - VENO JO19-1Sportpark Cingellanden
    14 dec. 14:30VENO JO19-1 - Balk JO19-1Sportpark "de Benten"
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 nov.SJO RVLC JO19-1 - VENO JO19-13 - 0
  • Poulestanden VENO JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VENO JO19-13300195149
    2ST VHK/SVBS'77 JO19-13111413-94
    3Urk JO19-2310268-23
    4SVM JO19-1301258-31

    Poulestanden VENO JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO19-155002461815
    2SJO RVLC JO19-165011981115
    3Oldeholtpade JO19-164112391413
    4Urk JO19-263121616010
    5Steenwijkerwold JO19-142111617-17
    6VENO JO19-14211910-17
    7DESZ JO19-161141421-74
    8ST Creil-Bant JO19-171151527-124
    9SC Bolsward JO19-151041322-93
    10SVM JO19-15005821-130

    Poulestanden VENO JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beilen JO19-111008173
    2ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO19-111008263
    3Omlandia JO19-111007253
    4FVC JO19-111006243
    5Emmen JO19-111005143
    6Grijpskerk JO19-111005143
    7SJO HH'97 JO19-111004043
    8ONT JO19-111005233
    9HSC JO19-111003033
    10Oldeholtpade JO19-111003033
    11SJS JO19-111003033
    12Balk JO19-111003123
    13Gorredijk JO19-111003123
    14S.V. Haulerwijk JO19-111003123
    15SJO J.V. Oostenburg JO19-111003123
    16Harkemase Boys JO19-111005413
    17Flevo Boys JO19-211002203
    18S.F. Deinum JO19-111001103
    19DESZ JO19-110012200
    20SDS JO19-110011100
    21Zwaagwesteinde JO19-1100145-10
    22BSVV JO19-1100113-20
    23SJO RVLC JO19-1100113-20
    24TLC JO19-1100113-20
    25VENO JO19-1100113-20
    26Oerterp JO19-1100125-30
    27V.V. Heerenveen JO19-2100103-30
    28FC Ter Apel '96 JO19-1100103-30
    29WVV JO19-2100103-30
    30Wykels Hallum JO19-1100126-40
    31GRC Groningen JO19-1100115-40
    32vv Sweel JO19-1100115-40
    33ST Germanicus/CSVC JO19-1100104-40
    34SC Loppersum JO19-1100127-50
    35SJO JVZ JO19-2100128-60
    36ACV JO19-2100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    Dijk, Julian vanTeamspelerVerdediger
    Klappe, TijnTeamspelerMiddenvelder
    Linde, Ramon van derTeamspelerMiddenvelder
    Lindenberg, DaniTeamspelerVerdediger
    Smit, DaanTeamspelerMiddenvelder
    Spaak, J.J.TeamspelerDoelverdediger
    Wendel, Luuk vanTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.